Urządzenia grawerujące Mirtels, produkowane są przez naszą firmę od 2003 roku. Urządzenia otrzymały wysokie opinie od naszych klientów - producentów foto-ceramiki oraz producentów portretów na nagrobki i pomniki.

Drukarki do ceramiki i urządzenia grawerujące w kamieniu Mirtels, produkowane przez naszą firmę, dzięki swoim wyjątkowym rozwiązaniom i optymalnej cenie zapewniły renomę naszej firmie czynią naszą markę rozpoznawalną mimo wąskiej specyfiki tego rynku.

 

Urządzenia firmy MIRTELS

Oferowane przez nas urządzenia to drukarki Mirtels do ceramiki, laserowe i udarowe urządzenia grawerujące Mirtels. Linia modeli tych ostatnich obejmuje sprzęt najnowszej generacji, za pomocą którego można wykonywać precyzyjne grawerowanie wysokiej jakości na najczęściej używanych gatunkach skał – gabro, granit, polimer granitowy.

Laserowe urządzenia grawerujące w kamieniu Mirtels, wyróżniają się  dostępnością – niską ceną.  Niewątpliwie mogą zainteresować szeroki krąg nabywców, którzy specjalizują się w produkcji nagrobków i pomników. Przyczyną tekiego stanu rzeczy jest nie tylko rentowność sprzętu.

Laserowe urządzenia grawerujące w kamieniu Mirtels wyróżniają się wysoką wydajnością (ponad 500 mm/s), jak również bardzo wysoka jakością uzyskanego wizerunku (ponad 300 dpi).

Udarowe urządzenia grawerujące w kamieniu Mirtels produkowane przez naszą firmę mogą są uważane za najwyższa klasykę tego typu urządzeń. Wyróżnia je wysoka ergonomiczność, wygoda w pracy i obsługi, jak również bardzo wysoka żywotność podzespołów i niezawodność funkcjonowania. Nasze urządzenia grawerujące pozwalają na wykonanie dowolnych wizerunków i napisów artystycznych na powierzchni różnych skał.

Wystarczy tylko wybrać zdjęcie lub inny obraz i wysłać go do urządzenia i „wydrukować” jak na zwykłej drukarce.

Swoim nabywcom oferujemy kilka modeli drukarek do ceramiki, które zapewniają wykonywanie zdjęć na nagrobki lub na emaliowanych półproduktach ceramicznych czy porcelanowych (owale fotograficzne i tabliczki).

Wszystkie urządzenia Mirtels są testowane przed sprzedażą. Dla drukarek ceramicznych Mirtels i urządzeń grawerujących  obowiązuje długi okres gwarancyjny, jak również obsługa serwisowa niezależnie od odległości do regionu użytkowania.

 

Współpracy z nabywcami drukarek i urządzeń Mirtels

Jeżeli podjąłeś decyzję dot. zakupu naszych urządzeń  Mirtels, prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielstwami regionalnymi, podanymi w odpowiednim dziale naszej strony internetowej.

Rozpoczęcie użytkowania naszego sprzętu jest bardzo proste – wszystkie modele są wyposażone w płytę szkoleniową CD z instrukcjami w zakresie użytkowania i obsługi sprzętu.

Ponadto nasi specjaliści udzielą niezbędnych informacji i konsultacji dla klientów, używając klasycznych sposobów łączności – telefon, email, jak również sposobów nowoczesnych – komunikatów tj Skype, Facetime.

W przypadku kłopotów, których nie da się rozwiązać zdalnie, oferujemy skorzystanie z naszej sieci centrów obsługi, które realizują gwarancyjną i pogwarancyjną obsługę sprzętu.